Vítejte v galerii akademické sochařky Karolíny Šimčíkové!

 

 

Dobrý den!

Vítám Vás v nové virtuální galerii, v níž budu prezentovat zejména nové práce z mého atelieru. Inspirace a tvořivých chutí je dost a dost, takže se máme stále na co těšit. Užijte si prohlídku!

Tradiční trojrozměrné plastiky, originály z pálené hlíny, v mém podání nejspíše znáte, ale možná jste dosud nevěděli, že v posledních 15 letech jsem našla novou lásku i v dvojrozměrném světě a intenzivně se věnuji také tvorbě obrazů - většinou se jedná o oleje na plátně a o kombinované techniky na papíře. Díla z prodejní galerie si můžete objednat (viz kontakt) a ráda Vám je zašlu, případně si je můžete po předchozí domluvě vyzvednout v ateliéru ve Bzenci. Těším se na Vaši návštěvu, ať už virtuální nebo skutečnou.

Co je dále nového?

Vnoučata mi byla velkou a radostnou inspirací k realizaci dávného snu: postavení loutkového divadla, a to včetně kompletní tvorby loutek. Některé loutky budou i prodejné a nebráním se ani případné tvorbě loutek na zakázku, protože práce na loutkách mě opravdu naplňuje. Prohlédněte si, prosím, obrázky v sekci Loutkové divadlo, nejlépe s představou některé klasické pohádky před očima!

V "neprodejní" galerii se můžete podívat na výběr z mých dalších děl, již nedostupných, a také na obrázky z ateliéru a interiérů. Doufám, že během prohlížení najdete aspoň něco, co Vás potěší a zahřeje na duši, takže odsud neodejdete s prázdnou!

V neposlední řadě Vám doporučuji navštívit Galerii originálů Pavla Čejky, mého syna, v Hodoníně nebo na stránkách

 www.galori.eu/

 

Přeji Vám příjemnou prohlídku!

 

Srdečně zdraví

Vaše

Karolína Šimčíková

 

S akademickou sochařkou Marcelou Vajceovou - Hofmanovou při instalaci vánoční výstavy v prosinci 2014